UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 4515333
nr 451 5333
Fickur
4st, silver [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:50:50
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Fickur
nr 451 5333
Fickur
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 550 kr |
måndag 12 februari 2007 |